Nacházíte se zde: Úvod > Sportbar

SPORTBAR SIMON

Navštivte náš na našem facebooku.  

Rezervaci a případné dotazy vám rádi zodpovíme na tel. 558 441 338. 

Sportbar Simon vám nabízí pohodlné prožití sportovní přenosů a dalších akcí s vašimi kamarády. Nabízíme vám čisté prostředí se sportovní atmosférou a moderním designem. Výhodou sportbaru je to, že je plně klimatizován. Naleznete zde i nekuřácký salonek, který byl rekonstruován a je velmi moderně zařízen. Díky tomu jej můžete využívat i pro pořádání oslav, srazů či k setkání s přáteli. Kapacita salonku je 20 míst plus 6 míst na sedací soupravě s vlastním televizorem. Kapacita kuřácké části baru je 30 míst plus 8 barových židlí.

      Vchod            Hlavní plac            Salonek - design 

Ve sportbaru se dále nachází i pobočka sázkové kanceláře TIPSPORT, kde máte možnost vsadit si na vámi zvolené zápasy. Součástí sportbaru je i malá oddělená herna s terminály VLT a IVT. Naši hosté mohou také využívat připojení k internetu pomocí WIFI zcela zdarma. V letních měsících můžete využít našeho venkovního posezení.

     Tipsport              Ranč - letní posezení          Tipsport - kurzy

Bar je otevřen přesn týden do půlnoci, v pátek a sobotu do 2:00, záleží ale především na zákaznících a případné domluvě . Naši hosté proto mají možnost se k nám zastavit a vychutnat si  sportovní či hudební přenos. K dispozici je pro vás připraven televizor s úhlopříčkou 140cm HD, projektor a dvě menší televize  Hostům nabízíme k plnému využití i  jukebox.

     
Televizor            Salonek            Salonek - pohovka

Můžete se u nás těšit na piva z pivovarů Radegast a Koníček. Myslíme také na vinaře, a proto nabízí kvalitní vína z Vinařství Vyskočil. Samozřejmostí je pak možnost dalšího výběru z nápojového lístku, kde naleznete širokou nabídku jak alkoholických, tak nealkoholických nápojů a dále také drobného občerstvení. Na objednávku vám připravíme raut dle vašich přání.

    Čepujeme            Raut            Raut

 Fotogalerie:

Bar   Bar   Bar   Salonek

Salonek - pohovka   Raut      ME U21 2011


| Nahoru  ↑